Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 210

Flamand kalendárium - Bp., 1983. Helikon kiadó, Ezütözött fémrátétes bársonyborítással, Soltész Zoltánné kísérőtanulmányával védőtokban
13897.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Lányi Viktor: Opera kalauz. Buadpest, 1937, Rózsavölgyi és Társa. Félvászon kötésben, jó állapotban.
13898.

Rufpreis:
1 000 HUF

13899.

Rufpreis:
10 000 HUF

Pluhár István(szerk.): Sportok könyve. Bp., 1935, Káldor Könyvkiadóvállalat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopott állapotban.
13900.

Rufpreis:
1 800 HUF

13901.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

13902.

Rufpreis:
1 000 HUF

13903.

Rufpreis:
2 000 HUF

13904.

Rufpreis:
1 000 HUF

13905.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Szemelvények Herodotos művéből. Magyarázta: Dávid István. Második kiadás. Bp., 1886, Eggenberger - féle Könyvkereskedés kiadása. Félvászon kötésben. Borító kopottas. Tulajdonosi aláírásokkal.
13906.

Rufpreis:
1 400 HUF

2db könyv. Szász Béla: Az emberiség jótevői. Negy essay. A művelt közönség részére. Budapest, 1908, Hornyánszky.  Herbert v. Marduschek: Wien wie es weint und lacht. Ein bunter Reigen wiener Geschicten.Wien-Leipzig, (1926).
13907.

2db könyv. Szász Béla: Az emberiség jótevői. Negy essay. A művelt közönség részére. Budapest, 1908, Hornyánszky.
Herbert v. Marduschek: Wien wie es weint und lacht. Ein bunter Reigen wiener Geschicten.Wien-Leipzig, (1926).

Rufpreis:
800 HUF

13908.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF