Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 210

13945.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Burián János: Magyar- Latin szótár. Budapest, é.n., Frankiln -Társulat. Kopottas kiadói egészvászon kötésben.
13946.

Rufpreis:
1 200 HUF

13947.

Rufpreis:
1 600 HUF

13948.

Rufpreis:
1 000 HUF

Balassa József dr.: Legényfok. II. A szabadkőművesség kézikönyve. Kézirat gyanánt. Budapest, 1947, A magyarországi Szimbolikus nagypáholy. Kissé viseltes állapotban.
13949.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

13950.

Rufpreis:
800 HUF

13951.

Rufpreis:
5 000 HUF

2 db neveléspszichológiai könyv: Justné Kéry Hedvig: Az iskolai osztályközösség kialakulására ható tényezők. Bp., 1963, Akadémiai Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban.; Durkó Mátyás: Felnőttkori sajátosságok és a felnőttnevelés. Bp., 1988, Kossuth. Papírkötésben, műanyag védőborítóval, jó állapotban.
13952.

Rufpreis:
800 HUF

Nordau, Miksa: Konvencionális Hazugságok modern kultúréletünkben. Bp., 1913, Politzer Zsigmond és fia. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
13953.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tóth Lajos: Tessedik Sámuel 1742-1820. Szarvas, 1976. Vászonkötésben, műanyag védőborítóval, jó állapotban.
13954.

Rufpreis:
1 400 HUF

Halász Előd: Magyar-Német, Német-MAgyar Kéziszótár. Bp., 1985, Akadémiai Kiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
13955.

Rufpreis:
800 HUF

13956.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF