Hegedüs Lóránt: A Pesti Magyar Kereskedelmi bank keletkezésének és fennállásának története II. 1892-1917 Bp., 1917. Athenaeum. A bank kiadása. 576p. fotókkal. egészvászon kötésben
Balassa József dr.: Legényfok. II. A szabadkőművesség kézikönyve. Kézirat gyanánt. Budapest, 1947, A magyarországi Szimbolikus nagypáholy. Kissé viseltes állapotban.
A százéves Nemzeti Színház. Az 1937/38-as centenáris év emlékalbuma. Bp., 1938, Pallas Irodalmi és Nyomdaipari Részvénytársaság. Kiadói aranyozott egészbőr kötésben, gerincnél szakadt, több helyen a bőr sérült, kopottas állapotban.
2 db neveléspszichológiai könyv: Justné Kéry Hedvig: Az iskolai osztályközösség kialakulására ható tényezők. Bp., 1963, Akadémiai Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban.; Durkó Mátyás: Felnőttkori sajátosságok és a felnőttnevelés. Bp., 1988, Kossuth. Papírkötésben, műanyag védőborítóval, jó állapotban.
Nordau, Miksa: Konvencionális Hazugságok modern kultúréletünkben. Bp., 1913, Politzer Zsigmond és fia. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
Schöpflin Aladár: A magyar irodalom története a XX. században. Bp., 1937, Grill Károly Könyvkiadóvállalata. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.