Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 159
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1019769
10096
228
Prihoda István (1891-1965): Majális. Színezett rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 25×32 cm 1019776
10097
228
Prihoda István (1891-1965): Önarckép akttal. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 30×24 cm 1017034
10098
228
Rádóczy Gyarmathy Gábor (1940-): Rákóczi szabadságharc. Rézkarc, selyem, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 29×36 cm
925549
10099
228
30000
Albert Rieger/ A. Höbart (1834-1905): Alpesi táj csónakossal. Olaj, fa, jelzett (A. Hölbart), antik keretben, 26×20 cm
1019597
10100
228
Rippl-Rónai József (1861-1927): Modellek a pamlagon. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 17x24 cm
1019663
10101
228
Rippl-Rónai József (1861-1927): Grieg. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 17x24 cm 1016861
10102
228
S. Rosenberg: Tájkép. Akvarell,papír, jelzett, 16×28 cm
981233
10103
228
Róna Emy (1904-1988): Felvonulás. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 17×16 cm
1019860
10104
228
Rudnay Gyula (1878-1957): Útszéli fák, színezett rézkarc, papír, üvegezett fa keretben, 13,5×21 cm 962819
10105
228
Sinkovics László (1944-): Balaton. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×90 cm
1016501
10106
228
Sostarics Lajos(1896-1968): Utcarészlet. Akvarell, papír, jelzés nélkül, 19x28 cm
1016506
10107
228
Sostarics Lajos(1896-1968): Virágcsendélet. Akvarell, papír, jelzett, 29x21 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF