Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 159

Prihoda István (1891-1965): Majális. Színezett rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 25×32 cm
10096.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Prihoda István (1891-1965): Önarckép akttal. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 30×24 cm
10097.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Rádóczy Gyarmathy Gábor (1940-): Rákóczi szabadságharc. Rézkarc, selyem, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 29×36 cm
10098.

Rufpreis:
2 400 HUF

Albert Rieger/ A. Höbart (1834-1905): Alpesi táj csónakossal. Olaj, fa, jelzett (A. Hölbart), antik keretben, 26×20 cm
10099.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Rippl-Rónai József (1861-1927): Modellek a pamlagon. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 17x24 cm
10100.

Rufpreis:
10 000 HUF

Rippl-Rónai József (1861-1927): Grieg. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 17x24 cm
10101.

Rufpreis:
10 000 HUF

S. Rosenberg: Tájkép. Akvarell,papír, jelzett, 16×28 cm
10102.

Rufpreis:
2 400 HUF

Róna Emy (1904-1988): Felvonulás. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 17×16 cm
10103.

Rufpreis:
5 000 HUF

Rudnay Gyula (1878-1957): Útszéli fák, színezett rézkarc, papír, üvegezett fa keretben, 13,5×21 cm
10104.

Rufpreis:
8 000 HUF

Sinkovics László (1944-): Balaton. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×90 cm
10105.

Rufpreis:
10 000 HUF

Sostarics Lajos(1896-1968): Utcarészlet. Akvarell, papír, jelzés nélkül, 19x28 cm
10106.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Sostarics Lajos(1896-1968): Virágcsendélet. Akvarell, papír, jelzett, 29x21 cm
10107.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF