Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 159

Wéber József: Elrabolt karácsonyfa(Kárpátokból). Aquatinta, papír, jelzett, 27×27 cm
10121.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zombory jelzéssel: Kerti tavacska. Olaj, vászon, antik keretben, 90×100 cm
10122.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Olvashatatlan jelzéssel:Szőllős csendélet. Pasztell, papír, üvegezett antik keretben, 28×43 cm
10123.

Rufpreis:
3 000 HUF

10124.

Rufpreis:
1 800 HUF

10125.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Olvashatatlan jelzéssel: Hűvösvölgyi kert, olaj, fa, díszes keretben, 23×17 cm
10126.

Rufpreis:
1 200 HUF
15

Olvashatatlan jelzéssel: "Pacem in terris", in memoriam XXIII Johannis PP, rézkarc, papír, paszpartuban, fa keretben, 68×49 cm
10127.

Rufpreis:
6 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Női portré, tus, papír, üvegezett fa keretben, 20,5×15 cm
10128.

Rufpreis:
1 600 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Téli táj, zománc, paszpartuban, fa keretben, 14×10 cm
10129.

Rufpreis:
1 600 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Mátyás király portréja, pasztell, papír, üvegezett fa keretben, 33×29 cm
10130.

Rufpreis:
1 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Férfi fej, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 32,5×23,5 cm
10131.

Rufpreis:
1 600 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Durcás kölyök, szénrajz, papír, üvegezett fa keretben, 27×17,5 cm
10132.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF