Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 159
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
990526
10121
228
Wéber József: Elrabolt karácsonyfa(Kárpátokból). Aquatinta, papír, jelzett, 27×27 cm
1016471
10122
228
36000
Zombory jelzéssel: Kerti tavacska. Olaj, vászon, antik keretben, 90×100 cm
954605
10123
228
Olvashatatlan jelzéssel:Szőllős csendélet. Pasztell, papír, üvegezett antik keretben, 28×43 cm
878567
10124
228
908663
10125
228
Olvashatatlan jelzéssel: Zivatar után. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 28×47 cm 1013297
10126
228
Olvashatatlan jelzéssel: Hűvösvölgyi kert, olaj, fa, díszes keretben, 23×17 cm 1016685
10127
228
Olvashatatlan jelzéssel: "Pacem in terris", in memoriam XXIII Johannis PP, rézkarc, papír, paszpartuban, fa keretben, 68×49 cm 1016677
10128
228
Olvashatatlan jelzéssel: Női portré, tus, papír, üvegezett fa keretben, 20,5×15 cm
1016596
10129
228
Olvashatatlan jelzéssel: Téli táj, zománc, paszpartuban, fa keretben, 14×10 cm 1016626
10130
228
Olvashatatlan jelzéssel: Mátyás király portréja, pasztell, papír, üvegezett fa keretben, 33×29 cm 1016554
10131
228
Olvashatatlan jelzéssel: Férfi fej, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 32,5×23,5 cm 1016567
10132
228
Olvashatatlan jelzéssel: Durcás kölyök, szénrajz, papír, üvegezett fa keretben, 27×17,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF