Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 159
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1015889
10133
228
Láng Rudolf (1904-1991): Paripa. Litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben, 15×22 cm
1015757
10134
228
Olvashatatlan jelzéssel: Menekülés ismeretlen helyekre 2. Rézkarc, papír, 15×38 cm
999336
10135
228
Jelzés nélkül: Szélmalom. Olaj, fa lemez, keretben, 25×20 cm 918760
10136
228
Jelzés nélkül: 2 linómetszet 10db vegyes minőségű nyomatban 21,5x30,5cm
963158
10137
228
Jelzés nélkül: Piros kék. Olaj, vászon, sérült, kereteben, 30×30 cm
956993
10138
228
100
Jelzés nélkül: Hófödte házikó. Vegyes technika, papír, 12×16 cm 942756
10139
228
4800
Jelzés nélkül: Szakszervezeti világszövetstég 1964 Varsó. Plakát terv. Vegyes technika, papír, jelzett, 29×19 cm
942565
10140
228
Jelzés nélkül: Isten áldd meg a magyart II. Grafit, papír, 66×48 cm
943047
10141
228
Jelzés nélkül: Világosság! Kollázs-vegyes technika, papír, gyűrött, 64×44 cm
909137
10142
228
Jelzés nélkül: Erdei séta. Olaj, vászon, 60×80 cm
1019706
10143
228
Jelzés nélkül: Merengő akt. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 24×14 cm
1019941
10144
228
Jelzés nélkül: A város szellemei. 2 db fametszet, papír, jelzés nélkül, 7x11 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF