Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 159

10084.

Rufpreis:
12 000 HUF

10085.

Rufpreis:
6 000 HUF

10086.

Rufpreis:
6 000 HUF

Orbán Attila (1958-): Primordiális alak. Olaj, fa, jelzett, 120×170 cm
10087.

Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88

10088.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10089.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Örkényi István (1911-1944): Csipke tervek. Lithográfia. 20x25 cm
10090.

Rufpreis:
1 200 HUF

Pap Gyula (1899-1983): Lány galambbal. Linó, papír, jelzett, 15×11 cm
10091.

Rufpreis:
2 000 HUF

Paulovits Pál (1892-1975): Erdős oldal. Rézkarc, papír, jelzett, 31×43 cm
10092.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1919 Arthur Paunzen (1890-1940): 15 Aktzeichnungen című mappából mind a 15 db alkotás. Színezett litográfia, papír, ceruzával jelzett mindegyik!! / Austrian artist 15 p. erotic graphic. Lithograph, all of them signed with pencil 28x35 cm
10093.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Pálmai jelzéssel: Cigarettázó nő. Olaj, vászon, piszkos, 56×39 cm
10094.

Rufpreis:
1 600 HUF

Prihoda István (1891-1965): Táncolók. Színezett rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 25×32 cm
10095.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF