Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 159

Fixmer jelzéssel: Jelek és formák harmóniája, olaj, papír, fa keretben, 69×49 cm
10036.

Rufpreis:
4 000 HUF

Gábry Albert (1935-2004): Impressziók sorozat képei, összesen 8 db, olaj, fa, jelzett, keretben, 13,5×20 cm (4 db) ill. 20×14 cm (4 db)
10037.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Gerő jelzéssel: Falusi templom, olaj, fa, lekopásokkal, 53×85 cm
10038.

Rufpreis:
5 000 HUF

Granár József hagyatéka több mint 90 db grafika egy kis része keretezve
10039.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Gross Arnold (1929-): Virágok. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 14×14 cm
10040.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Gyulai Líviusz (1937-): Ex Libris. Linó, papír, jelzett, üvegezett keretben, 11×10 cm
10041.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Guti jelzéssel: Ligetben, vegyes technika, papír, 47×36,5 cm
10042.

Rufpreis:
3 000 HUF

Haraszty jelzéssel: Folyópart, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 8×11 cm
10043.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hatvani Perlusz Gyula (1896-1944): Házak a hegyek alatt. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 50×60 cm
10044.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Herman Lipót (1884-1972): Kiállítás. Ceruza, papír, hagyatéki pecséttel, paszpartuban, 15×21 cm
10045.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herpai Zoltán (1951-2011): Medusa. (Akt) Akril, farost, lefolyás nyomokkal, jelzett, keretben, 108x50 cm
10046.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Hertay Márta (1932-): Virág. Rézkarc, selyem, jelzett, üvegezett keretben, 19×8 cm
10047.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF