Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 159
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1016585
10036
228
Fixmer jelzéssel: Jelek és formák harmóniája, olaj, papír, fa keretben, 69×49 cm 1018957
10037
228
Gábry Albert (1935-2004): Impressziók sorozat képei, összesen 8 db, olaj, fa, jelzett, keretben, 13,5×20 cm (4 db) ill. 20×14 cm (4 db) 1016701
10038
228
Gerő jelzéssel: Falusi templom, olaj, fa, lekopásokkal, 53×85 cm
1018430
10039
228
Granár József hagyatéka több mint 90 db grafika egy kis része keretezve 1017672
10040
228
28000
Gross Arnold (1929-): Virágok. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 14×14 cm 1020233
10041
228
3400
Gyulai Líviusz (1937-): Ex Libris. Linó, papír, jelzett, üvegezett keretben, 11×10 cm
1016709
10042
228
Guti jelzéssel: Ligetben, vegyes technika, papír, 47×36,5 cm
1019861
10043
228
Haraszty jelzéssel: Folyópart, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 8×11 cm
949176
10044
228
30000
Hatvani Perlusz Gyula (1896-1944): Házak a hegyek alatt. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 50×60 cm
1020099
10045
228
Herman Lipót (1884-1972): Kiállítás. Ceruza, papír, hagyatéki pecséttel, paszpartuban, 15×21 cm 907884
10046
228
28000
Herpai Zoltán (1951-2011): Medusa. (Akt) Akril, farost, lefolyás nyomokkal, jelzett, keretben, 108x50 cm 1015930
10047
228
Hertay Márta (1932-): Virág. Rézkarc, selyem, jelzett, üvegezett keretben, 19×8 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF