Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 159
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
753638
10024
228
753616
10025
228
700568
10026
228
756948
10027
228
Ék Sándor (1902-1975): Anya gyermekkel. Kőnyomat. jelzett. 37x50 cm 700566
10028
228
1020025
10029
228
Farkasházy Miklós (1895-1964): Kóstoló. Linómetszet, papír, jelzett, 21×24 cm 925871
10030
228
Faragó Ákos (1903-1980): Női portré. Szén, papír, jelzett, üvegezett keretben, 31×22 cm
1016268
10031
228
Faust jelzéssel: 1926 Ein besseres Jahr(plakátterv). Vegyes technika, papír, jelzett, 17x21 cm 1019883
10032
228
Fazekas Marianna (1968- ): Női fej, pasztell, farost, jelzett, üvegezett, 40×25 cm
1019878
10033
228
26000
998041
10034
228
Fenster T. Gábor (1981-): Flaming June. Akril, farost, jelzett, 50×60 cm
917125
10035
228
Friedlinger Jenő (1890-?): Megváltó Krisztus. Olaj, karton, jelzett, keretben, restaurálásra szorul 40×30 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF