Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 159

König jelzéssel: Barokk jelenet. Színezett litográfia, papír, üvegezett keretben, 45×33 cm
10072.

Rufpreis:
2 800 HUF

Lenkey Zoltán (1936-1983): 1918. Rézkarc, papír, jelzett, 29×38 cm
10073.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Lesley Bertram: Pegasus I. Ofszet, papír, jelzett, üvegezett keretben, 8×10 cm
10074.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lesley Bertram: Pegasus. Ofszet, papír, jelzett, üvegezett keretben, 8×10 cm
10075.

Rufpreis:
2 000 HUF

Losonczi jelzéssel: Tengerpari város. Vegyes technika, papír, 19×30 cm
10076.

Rufpreis:
4 000 HUF

10077.

Rufpreis:
5 000 HUF

Agnes Miski T. (1949-): Város részlet. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 10,5×6 cm
10078.

Rufpreis:
1 000 HUF

Molnár-C. Pál (1894-1981): Olaszországi tájképek. 4 db fametszet, papír, jelzés nélkül, 9x5 és 7x9 cm közötti méretekben
10079.

Rufpreis:
4 000 HUF

Mucha István: Juhász Ödön hadnagy, ifjon elhunyt debreceni tiszt képe. Olaj, vászon, jelzett, sérült, antik keretben, 80×60 cm
10080.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Muhits Sándor (1882-1956): Zsinóros tarsoly. Színes kőnyomat, papír, jelzés nélkül, megjelent a Díszítő Művészet c. folyóiratban, 25,5×20 cm
10081.

Rufpreis:
1 000 HUF

10082.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

10083.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF