Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 159
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1019823
10072
228
König jelzéssel: Barokk jelenet. Színezett litográfia, papír, üvegezett keretben, 45×33 cm
1020146
10073
228
3200
Lenkey Zoltán (1936-1983): 1918. Rézkarc, papír, jelzett, 29×38 cm 985056
10074
228
Lesley Bertram: Pegasus I. Ofszet, papír, jelzett, üvegezett keretben, 8×10 cm
985053
10075
228
Lesley Bertram: Pegasus. Ofszet, papír, jelzett, üvegezett keretben, 8×10 cm
1015818
10076
228
Losonczi jelzéssel: Tengerpari város. Vegyes technika, papír, 19×30 cm
943049
10077
228
1015951
10078
228
Agnes Miski T. (1949-): Város részlet. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 10,5×6 cm 1019371
10079
228
Molnár-C. Pál (1894-1981): Olaszországi tájképek. 4 db fametszet, papír, jelzés nélkül, 9x5 és 7x9 cm közötti méretekben
1016199
10080
228
36000
Mucha István: Juhász Ödön hadnagy, ifjon elhunyt debreceni tiszt képe. Olaj, vászon, jelzett, sérült, antik keretben, 80×60 cm 958892
10081
228
Muhits Sándor (1882-1956): Zsinóros tarsoly. Színes kőnyomat, papír, jelzés nélkül, megjelent a Díszítő Művészet c. folyóiratban, 25,5×20 cm
617666
10082
228
90000
1015882
10083
228
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF