Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 159
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
927194
228
38000
Ajtai Tamás (1952-): Párizs 1930. Vegyes technika, farost, jelzett, 80×80 cm
1016932
10001
228
Alexander Ágnes: Virágcsendélet 1915. Akvarell, papír, jelzett, 28×38 cm 965429
10002
228
Axnix jelzéssel: Horgász. Olaj, karton, keretben, 25×16 cm 1020128
10003
228
Barczy Pál (1933-): Államosítás. Rézkarc, papír, jelzett, 19×28 cm 1020172
10004
228
Barczy Pál (1933-2003): Naplemente. Rézkarc, papír, jelzés a karcon, paszpartuban, 14×12 cm
1020199
10005
228
Balla Margit (1947-): Gabriella V. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 20×13 cm 1018908
10006
228
Bánfi jelzéssel: Őszi erdő, olaj, fa, keretben, 15×21,5 cm 1018803
10007
228
Borsos Miklós (1906-1990): Ex libris Z. Ruthner Mária. Klisé, papír, jelzett, 7x9 cm
893074
10008
228
Borsos Miklós (1906-1990): Háton ül. Rézkarc 49/100, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×24 cm
1019624
10009
228
2200
Bócsa István: Út menti pihenő. Olaj, fa, jelzett, 30×40 cm
1019544
10010
228
Conrad Gyula (1877-1959): Angyal a város felett, fametszet, papír, jelzés nélkül, 17×13 cm
1016500
10011
228
Csanády András (1929-): Újszülött. Fametszet, papír, jelzett, üvegezett keretben, 13×8 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF