Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 159
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1013772
10012
228
Császár Attila (1951-2002): Pegazus érkezése. Szitanyomat, papír, jelzett, gyűrött, 30×39 cm
994623
10013
228
Csillag József (1894-1977): Rőzsehordó. Színezett rézkarc-papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×18 cm
925041
10014
228
Csillag József (1894-1977): Nyíres. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 23×17 cm
1019864
10015
228
9500
Csók István (1865-1961): Ülő leány, színezett litho, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 30×21,5 cm 942587
10016
228
Darvas Árpád (1927-): Mi Hollandok. Eredeti plakát terv. Vegyes technika-kollázs, papír, jelzett, kis szakadással, 60×40
1019586
10017
228
Divéky József (1887-1951): Savonarola. Fametszet, papír, kartonra kasírozva, jelzés nélkül, 28x19 cm 1017337
10018
228
Döbrentey jelzéssel: Virágcsendélet. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 40×29 cm
1016012
10019
228
Elekfy Jenő (1895-1968):Szolnoki tanya. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 18×24 cm 1019547
10020
228
EM jelzéssel: Art deco dáma. Fametszet, papír, jelzés nélkül, 16x10 cm
1019867
10021
228
Ember Zsolt (1967- ): Dunapart, linó, papír, sorszámozott, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 20×25,5 cm
1019871
10022
228
Ember Zsolt (1967- ): Bambuszerdő, linó, papír, sorszámozott, 20×15 cm
1019872
10023
228
Ember Zsolt (1967- ): Levelek, linó, papír, sorszámozott, 15×20 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF