Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 159
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1014299
10060
228
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Légiriadó. Vegyes technika, papír, jelzett, 19×24 cm 949671
10061
228
B. Koppány György: Megesketve. Színes rézkarc, papír, jelzett. 14x11 cm
1019816
10062
228
Kormos Balázs (1976-): Fejek. Ceruza, papír, jelzett, 29×21 cm 847450
10063
228
1016742
10064
228
Koronczi Endre (1968- ): Magasságok, rézkarc, papír, jelzett, 18×10 cm 1016734
10065
228
Koronczi Endre (1968- ): Fémtenger, rézkarc, papír, jelzett, 19,5×14,5 cm 1016748
10066
228
Koronczi Endre (1968- ): Vihar, rézkarc, papír, jelzett, 17,5×10,5 cm 1019760
10067
228
Koszkol Jenő (1868-1935): Kikötő. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 32×24 cm 1019261
10068
228
Koszó József: Bútortervrajzok. Ceruza, papír, jelzett, 44x60 cm 1019891
10069
228
Kovács jelzéssel: Hazafelé az erdőn át, olaj, karton, fa keretben, 44,5×65,5 cm
990458
10070
228
L. Kovács József: Pihenő. Szitanyomat, papír, jelzett, paszpartuban, 30x21 cm
1015196
10071
228
Kórusz jelzéssel: Balaton, pasztell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 39,5×29,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF