Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 159
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1016516
10108
228
Sostarics Lajos (1896-1968): Városliget. Akvarell, papír, jelzés nélkül, 23x30 cm
1020189
10109
228
Stettner Béla (1928-1984): Kompozíció. Rézkarc, papír, jelzés nyomatva, paszpartuban, 10×20 cm
1020113
10110
228
Szász Endre (1926-2003): Illusztráció (Gorkij: Éjjeli menedék.). Rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 16×9 cm
1020045
10111
228
11000
Szász Endre (1926-2003): Vázlat rajz leírással. Tus, papír, jelzés nélkül, 13×9 cm
885025
10112
228
48000
Szikora Tamás (1943-2012): Aventures. Vegyes technika, karton, jelzett, üvegezett keretben, 70×60 cm
1020219
10114
228
Szőnyi István (1894-1960): Szelle Kálmán. Rézkarc, papír, jelzett,üvegezett keretben, 12×9 cm 1018995
10115
228
Tichy Kálmán (1888-1968): Az uzsorás, színes linómetszet, papír, jelzett a dúcon is, 25×20 cm 1001305
10116
228
977458
10117
228
Törleyné Piukovics Magdolna (1920-2004): Női portré. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 44x54cm 1020210
10118
228
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Önarckép. Fametszet, papír, jelzett, 19×29 cm 980229
10119
228
Váry jelzéssel: Jézus. Rézkarc, papír, jelzett, 17x23 cm
1002384
10120
228
Vidai Brenner Nándor (1903-1944): Égő vitorlás. Színezett rézkarc, papír, jelzett a karcon, üvegezett keretben 25×34 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF