Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 159

Horváth jelzéssel: Hajnal a hegyekben, olaj, fa, keretben, 33×48,5 cm
10048.

Rufpreis:
3 000 HUF

Innocent Ferenc (1859-1934): Madrigal, nyomat, üvegezett fa keretben, d: 21 cm
10049.

Rufpreis:
1 600 HUF

Istvánffy jelzéssel: Tanyasi ház a pusztában, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 12,5×18 cm
10050.

Rufpreis:
6 000 HUF

J. W. S. jelzéssel: Ex libris Matthew Henry Taylor, rézmetszet, papír, 9,5×7,5 cm
10051.

Rufpreis:
1 200 HUF

Joy jelzéssel: Teáskanna. Szén, papír, üvegezett keretben, 29×41 cm
10052.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kappant Ernő( (?-?): Csaba útja. Akvarell, papír, jelzett, több szakadással. 60×40 cm
10053.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kass János (1927-2010): Pásztorfiú. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 9×16 cm
10054.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Kászonyi jelzéssel: Hajók a tavon, olaj, karton, 44,5×34,5 cm
10055.

Rufpreis:
1 000 HUF

Keleti Jenő, ifj.(1943-): Naplemente. Linó, papír, jelzett, 29x22 cm
10056.

Rufpreis:
1 200 HUF

K. I. jelzéssel: Táncoló nő, rézkarc, papír, üvegezett fa keretben, 10×13 cm
10057.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kliené Róna Klára (1901-1987): Nő virágos ruhában. Olaj, vászon, jelzett, fa keretben, 90x65 cm
10058.

Rufpreis:
6 000 HUF
22

10059.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF