Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 159
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1019888
10048
228
Horváth jelzéssel: Hajnal a hegyekben, olaj, fa, keretben, 33×48,5 cm
1016672
10049
228
Innocent Ferenc (1859-1934): Madrigal, nyomat, üvegezett fa keretben, d: 21 cm 1019858
10050
228
Istvánffy jelzéssel: Tanyasi ház a pusztában, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 12,5×18 cm 982310
10051
228
J. W. S. jelzéssel: Ex libris Matthew Henry Taylor, rézmetszet, papír, 9,5×7,5 cm
1017412
10052
228
Joy jelzéssel: Teáskanna. Szén, papír, üvegezett keretben, 29×41 cm
942519
10053
228
Kappant Ernő( (?-?): Csaba útja. Akvarell, papír, jelzett, több szakadással. 60×40 cm
1020246
10054
228
Kass János (1927-2010): Pásztorfiú. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 9×16 cm 1013043
10055
228
Kászonyi jelzéssel: Hajók a tavon, olaj, karton, 44,5×34,5 cm
990517
10056
228
Keleti Jenő, ifj.(1943-): Naplemente. Linó, papír, jelzett, 29x22 cm 1016614
10057
228
K. I. jelzéssel: Táncoló nő, rézkarc, papír, üvegezett fa keretben, 10×13 cm
1016670
10058
228
Kliené Róna Klára (1901-1987): Nő virágos ruhában. Olaj, vászon, jelzett, fa keretben, 90x65 cm 972517
10059
228
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF