Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 159
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1010449
10145
228
Jelzés nélkül: Erotikus Ex-libris(dr. László Pallay részére készült) Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 8,5x5,5 cm
1010498
10146
228
Jelzés nélkül: Erotikus Ex-libris (dr. László Pallay részére készült) színes rézkarc, papír, 11,5x7cm
1010463
10147
228
Jelzés nélkül: Erotikus Ex-libris (dr. László Pallay részére készült) Színes rézkarc, papír, 11,5x7cm
1016814
10148
228
Jelzés nélkül: La foire aux amours, színezett litho, paszpartuban, 19×16 cm
1016653
10149
228
Jelzés nélkül: Alkonyat, akvarell, fa, üvegezett fa keretben, 23×33 cm
1020552
10150
228
Jelzés nélkül: Beethoven: Athen romjai, plakátterv, vegyes technika, papír, 31×24 cm 1019851
10151
228
Jelzés nélkül: Holdvilágban fürdő táj, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 14×21 cm
988947
10152
228
3800
Jelzés nélkül: Biedermeier női portré. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 14x20 cm
1019578
10153
228
Jelzés nélkül: Egy úr Velencéből. Fametszet, papír, 9x8 cm 1017591
10154
228
Jelzés nélkül: Pornográf grafika. Papír, vegyes technika, 24x17 cm
1017587
10155
228
Jelzés nélkül: Pornográf grafika. Papír, vegyes technika, 23x17 cm
942473
10156
228
40000
Ismeretlen alkotó: Óvárosi Szentháromság Templom (Dunaújváros, Dunapentele) ólomüveg ablakainak tervrajzai (1:1). Grafit, papír, egyiken pecsét (püspöki iroda) kisebb szakadásokkal, összesen:6 db, 118×38 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF