Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 159

Jelzés nélkül: Erotikus Ex-libris(dr. László Pallay részére készült) Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 8,5x5,5 cm
10145.

Rufpreis:
1 400 HUF

Jelzés nélkül: Erotikus Ex-libris (dr. László Pallay részére készült) színes rézkarc, papír, 11,5x7cm
10146.

Rufpreis:
1 400 HUF

Jelzés nélkül: Erotikus Ex-libris (dr. László Pallay részére készült) Színes rézkarc, papír, 11,5x7cm
10147.

Rufpreis:
1 400 HUF

Jelzés nélkül: La foire aux amours, színezett litho, paszpartuban, 19×16 cm
10148.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzés nélkül: Alkonyat,  akvarell, fa, üvegezett fa keretben, 23×33 cm
10149.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzés nélkül: Beethoven: Athen romjai, plakátterv, vegyes technika, papír, 31×24 cm
10150.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzés nélkül: Holdvilágban fürdő táj, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 14×21 cm
10151.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jelzés nélkül: Biedermeier női portré. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 14x20 cm
10152.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Jelzés nélkül: Egy úr Velencéből. Fametszet, papír, 9x8 cm
10153.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzés nélkül: Pornográf grafika. Papír, vegyes technika, 24x17 cm
10154.

Rufpreis:
1 800 HUF

Jelzés nélkül: Pornográf grafika. Papír, vegyes technika, 23x17 cm
10155.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ismeretlen alkotó: Óvárosi Szentháromság Templom (Dunaújváros, Dunapentele) ólomüveg ablakainak tervrajzai (1:1). Grafit, papír, egyiken pecsét (püspöki iroda) kisebb szakadásokkal, összesen:6 db, 118×38 cm
10156.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF