Márton József: Magyar-német és német-magyar lexicon, vagyis szókönyv. Első darab. Magyar-német rész. Bétsben, 1811. Pichler. Korabeli félbőr kötésben / Ungrisch-Deutsches und Deutsch-Ungrisches Lexicon, oder Wörterbuch. Hrsg. v. Joseph von Márton. Erster Band. Ungrisch-Deutscher Theil. Zweite verbesserte und vermehrte Auflage. Wien, 1811, Anton Pichler. Korabeli, dombornyomott gerincű, félbőr kötésben, töredezett gerinc és sarkok.
Shakespeare színművei. Csiky Gergely jegyzeteivel. Első kötet. Bp.,én.,Ráth Mór. Több lap tépett, szakadt, újrakötve + Rietschel, H.: Leitfaden zum Berechnen und Entwerfen von Lüftungs- und Heizungs-Anlagen. Ein Hand- und Lehrbuch für Ingenieure und Architekten. Unter Mitw. von K. Brabbée. Fünfte, neubearbeitete Auflage. 2 Bde. Berlin, 1913, Julius Springer. Aranyozott egészvászon kötésben