Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 175

Bendetz Móric: Grafológia a gyakorlatban. 70 analízis magyarázatokkal, 77 írásképpel. Bp., 1937, Bendetz és társa. Vászonkötésben, jó állapotban.
13237.

Rufpreis:
1 000 HUF

Perlaky Lajos: Napfényes életfilozófia. Budapest, 1943, Pantheon. Kiadói félvászon kötésben, kissé viseltes fedőlappal.
13238.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fővárosi Közmunkák Tanácsa: A Szent Margitszigeti Premonrei templom. Budapest, 1932. Kiadói egészvászon kötésben.
13239.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

13240.

Rufpreis:
1 000 HUF

Honthy István: Két veréb dalai. Költemények. Pécs, 1903. Ceruzás ajánlással, vászonkötésben, a borító kicsit szakadt, a kötés meglazult.
13241.

Rufpreis:
800 HUF

Boteach, Shmuley: Kóser szex. Bp., 2001, Sprinter. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
13242.

Rufpreis:
800 HUF

13243.

Rufpreis:
800 HUF

Márton József: Magyar-német és német-magyar lexicon, vagyis szókönyv. Első darab. Magyar-német rész. Bétsben, 1811. Pichler. Korabeli félbőr kötésben / Ungrisch-Deutsches und Deutsch-Ungrisches Lexicon, oder Wörterbuch. Hrsg. v. Joseph von Márton. Erster Band. Ungrisch-Deutscher Theil. Zweite verbesserte und vermehrte Auflage. Wien, 1811, Anton Pichler. Korabeli, dombornyomott gerincű, félbőr kötésben, töredezett gerinc és sarkok.
13244.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bözödi György: Székely bánja. Budapest, é.n., Magyar Élet Kiadása. Kiadói félvászon kötésben. Korának megfelelő állapotban.
13245.

Rufpreis:
1 200 HUF

Karinthy Frigyes: Heuréka. Bp., 1927, Singer és Wolfner. Aranyozott egészvászon kötés, kopottas állapotban.
13246.

Rufpreis:
1 000 HUF

13247.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hatalmas, nagyrészt régi könyv tétel, 50 db feletti, sok jó kiadással, érdemes megnézni
13248.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF