Karinthy Frigyes: Heuréka. Bp., 1927, Singer és Wolfner. Aranyozott eg... https://www.darabanth.com/de/224-Fernauktion/224.0/Andere-Sammelgebiete/Bucher-Sonstige-Raritaten~35/Karinthy-Frigyes-Heureka-Bp-1927-Singer-es-Wolfner-Aranyozott-egeszvaszon-kotes-kopotta~II979731
979731
13246
224
Beschreibung: Karinthy Frigyes: Heuréka. Bp., 1927, Singer és Wolfner. Aranyozott egészvászon kötés, kopottas állapotban.