Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 175

Péntek János: A kalotaszegi népi hímzés és szókincse. Bukarest, 1979, Kriterion Könyvkiadó. Kiadói karton kötésben, szakadozott fedőborítóval, korának megfelelő állapotban.
13189.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

13190.

Rufpreis:
4 000 HUF

Nemes G. zsuzsanna (szerk.): Petőfi Sánor 150. születési évfordulójára kiadott emlék könyv, 3db. A szerző legszebb szerelmes verseiből válogatva. A rajzokat készítette: Reich Károly. A könyv három különböző méretben jelent meg: album,- közép- és mini. Reich Károly által dedikált példány! Gazdagon illusztrált kiadvány. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, fedőborító kissé szakadozott, egyébként jó állapotban.
13191.

Rufpreis:
2 000 HUF

Magyar cél. Az erkölcsi forradalom programja. Ez évben második kiadás. Budapest, 1939, EMSzO és Kalot. Kiadói papír kötésben.
13192.

Rufpreis:
3 000 HUF

13193.

Rufpreis:
1 000 HUF

"Utazás Délolaszországban és Sziciliában írásban és képben 1913 február 22.-től martius hó 19.-ig. Napló alakjában Rigmusokba szedve. Illusztrációkkal bőven felszerelve. Kövön lenyomatva. Zsinórral fűzötten Doctor Ring Béla ur részére küldöttem. Budapest, 1913 április hó." Olvashatatlan aláírás
13194.

Rufpreis:
800 HUF

Gyűjtemény Ady Endre verseiből. Budapest, 1918, Nyugat Folyóirat kiadása. Kiadói papír kötésben. Fedőlap leszakadt, hátsó fedőlap kettészakítva.
13195.

Rufpreis:
8 000 HUF

Pogány József: Harcok emberei. Irodalom és politika. Bp., 1911, Népszava Könyvkereskedés. Dedikált példány! Kiadói papír kötésben. A fedőlap gerincnél elvált, szakadozott.
13196.

Rufpreis:
800 HUF

Ignotus: Olvasás közben. (Uj folyam) Wien, 1922, Verlag Julius Fischer. Kiadói papír kötésben. A fedőlap egy része hiányzik.
13197.

Rufpreis:
800 HUF

Reményik Zsigmond: Mese habbal. Kiadói papír kötésben. Bp., 1934, Faust Könyvkiadó. Kiadói papír kötéseben. A fedőlap elvált, gerinc borító szakadozott.
13198.

Rufpreis:
800 HUF

Reményik Zsigmond: Bolhacirkusz. Bp,. 1932, Spitzer. A fedőlap teljesen hiányzik, szakadozott lapszélek.
13199.

Rufpreis:
800 HUF

13200.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF