Péntek János: A kalotaszegi népi hímzés és szókincse. Bukarest, 1979, Kriterion Könyvkiadó. Kiadói karton kötésben, szakadozott fedőborítóval, korának megfelelő állapotban.
Nemes G. zsuzsanna (szerk.): Petőfi Sánor 150. születési évfordulójára kiadott emlék könyv, 3db. A szerző legszebb szerelmes verseiből válogatva. A rajzokat készítette: Reich Károly. A könyv három különböző méretben jelent meg: album,- közép- és mini. Reich Károly által dedikált példány! Gazdagon illusztrált kiadvány. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, fedőborító kissé szakadozott, egyébként jó állapotban.
Muhammad an-Nefzawi: Az illatos kert. Budapest, 1983 Medicina Könyvkiadó. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval. Korának megfelelő állapotban.
"Utazás Délolaszországban és Sziciliában írásban és képben 1913 február 22.-től martius hó 19.-ig. Napló alakjában Rigmusokba szedve. Illusztrációkkal bőven felszerelve. Kövön lenyomatva. Zsinórral fűzötten Doctor Ring Béla ur részére küldöttem. Budapest, 1913 április hó." Olvashatatlan aláírás
Franklin Társulat könyvtára - Magyar klasszikusok sorozat 1-40. kötet, egy kötet híján komplett sorozat. Bp., é. n., Franklin-Társulat Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. (hiánytalan kötetek, többnyire jó állapotban)