Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 175

Tóth Béla: Gül Baba. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., 1907, Lampel R. Gazdagon illusztrált. Aranyozott egészvászon kötés. Belső oldalon tulajdonosi bejegyzés, gerincnél kissé viseletes, egyébként jó állapotú.
13321.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Bloch Iván dr: Korunk nemi élete, tekintettel korunk műveltségére. Bp. 1910, Kostyál Jenő kiadása. Kiadói, aranyozott gerincű és táblájú egészvászon kötésben. Kissé kopottas fedőborítóval.
13322.

Rufpreis:
1 000 HUF

13323.

Rufpreis:
4 000 HUF

Székely Dezső (szerk.): Kedvelt 103 Magyar Népdal zongorára (czigányos modorban) vagy énekhangra. Budapest, cca 1904. Félvászon kötésben, korának megfelelő állapotban.
13324.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bognár Ignác (gyűjtötte): 100 Magyar Népdal. Gyűjtötte -- zongora kíséretében kiadta Füredi Mihály, a Magyar Nemzeti Színház dalszínészeti tagja. Pest, 1853, Irodalmi Intézet. Aranyozott kiadói félvászon kötésben. Viseletes állapotban.
13325.

Rufpreis:
1 400 HUF

13326.

Rufpreis:
10 000 HUF

Bisztray Gyula, Szabó T. Attila, Tamás Lajos (szerk): Erdély Magyar Egyeteme. Az Erdélyi Egyetemi Gondolat és a M. Kir. Ferenc József Tudományegyetem története. Kolozsvár, 1941, Az Erdélyi Tudományos Intézet kiadása. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Az első kép, ill. borítója barna foltos, egyébként a korának megfelelő állapotban.
13327.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF