Tóth Béla: Gül Baba. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., 1907, Lampel R. Gazdagon illusztrált. Aranyozott egészvászon kötés. Belső oldalon tulajdonosi bejegyzés, gerincnél kissé viseletes, egyébként jó állapotú.
A Pallas nagy lexikona. A- Aradvármegye. Az összes ismeretek enciklopédiája tizenhat kötetben. I. kötet A szövegben 235 ábra; külön mellékletül 31 kép, ezek közt 4 színnyomat, 16 térkép és 3 városi tervrajz.Budapesten, 1893, Pallas. Aranyozott, kiadói félbőr kötésben. Viseltes sarkok ill. gerinc.
Székely Dezső (szerk.): Kedvelt 103 Magyar Népdal zongorára (czigányos modorban) vagy énekhangra. Budapest, cca 1904. Félvászon kötésben, korának megfelelő állapotban.
Bognár Ignác (gyűjtötte): 100 Magyar Népdal. Gyűjtötte -- zongora kíséretében kiadta Füredi Mihály, a Magyar Nemzeti Színház dalszínészeti tagja. Pest, 1853, Irodalmi Intézet. Aranyozott kiadói félvászon kötésben. Viseletes állapotban.
Bisztray Gyula, Szabó T. Attila, Tamás Lajos (szerk): Erdély Magyar Egyeteme. Az Erdélyi Egyetemi Gondolat és a M. Kir. Ferenc József Tudományegyetem története. Kolozsvár, 1941, Az Erdélyi Tudományos Intézet kiadása. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Az első kép, ill. borítója barna foltos, egyébként a korának megfelelő állapotban.