Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 175

Eduard Heyck: Florenz und die Medici. Mit 183 Abbildungen. (Monographien zur Weltgeschichte 1) Bielefeld-Leipzig, 1909, Velhagen & Klasing. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban / Gold plated linen binding, good condition
13273.

Eduard Heyck: Florenz und die Medici. Mit 183 Abbildungen. (Monographien zur Weltgeschichte 1) Bielefeld-Leipzig, 1909, Velhagen & Klasing. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban /
Gold plated linen binding, good condition

Rufpreis:
1 000 HUF

13274.

Rufpreis:
1 200 HUF

Erődi Harrach Béla: Török mozaik. Bp., 1875. Szerzői 190 p. Aranyozott félvászon kötésben, jó állapotban
13275.

Rufpreis:
8 000 HUF

13276.

Rufpreis:
1 200 HUF

A nemzeti öncélúságért! Gömbös Gyula miniszterelnök tizenkét beszéde. Bp., 1932, Stádium Sajtóvállalat. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
13277.

Rufpreis:
2 000 HUF

13278.

Rufpreis:
1 000 HUF

13279.

Rufpreis:
1 000 HUF

13280.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Mikszáth Kálmán művei. Teljes sorozat. 22 kötetben. Bp., Kossuth Kiadó. Dekoratív aranyozott műbőr kötésben Gerincén anagrammával. Hibátlan állapotban.
13281.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

13282.

Rufpreis:
4 000 HUF

13283.

Rufpreis:
1 000 HUF

13284.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF