Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 175

13261.

Rufpreis:
1 000 HUF

13262.

Rufpreis:
6 000 HUF

13263.

Rufpreis:
2 800 HUF

13264.

Rufpreis:
4 000 HUF

13265.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

13266.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

13267.

Rufpreis:
4 000 HUF

13268.

Rufpreis:
5 000 HUF

13269.

Rufpreis:
1 600 HUF

Reiner Bertalan: Magyar kultur-képek. Bp., 1891, Szépirodalmi Könyvtár. Aranyozott gerincű félvászon kötés, aranyozott lapszélek, lapok néhol foltosak, egyébként jó állapotban.
13270.

Rufpreis:
1 200 HUF

Herman, Otto: Nutzen und Schaden der Vögel. [1903] Kiadói egészvászon kötésben, gazdag képanyaggal. A címlap hiányzik /  Linen binding, richly illustrated. Title page missing
13271.

Herman, Otto: Nutzen und Schaden der Vögel. [1903] Kiadói egészvászon kötésben, gazdag képanyaggal. A címlap hiányzik /
Linen binding, richly illustrated. Title page missing

Rufpreis:
3 000 HUF

13272.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF