Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 175

Reviczky Gyula összes költeményei. II. Rendezte: Koroda Pál. Budapest, 1895, Athenaeum. Gazdagon díszített, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, aranyozott lapszél. Kissé kopott fedőlap, egyébként, jó állapotú.
13309.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kaffka Margit Hangyaboly. Regény Bp. 1917. Nyugat. Első kiadás! Kiadói, illusztrált papírkötésben, Gara Arnold rajzával. Viseltes állapotban.
13310.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vikár Béla (szerk.): A magyar népköltés remekei. I-II. kötet Első kötet: Szerelmi dalok. Második kötet: Balladák, románcok stb. Budapest, é.n., Lampel. Aranyozott, gazdagon díszített kiadói félvászon kötésben. Kissé kopottas fedőborítóval.
13311.

Rufpreis:
4 000 HUF

Horváth István: Kiáltás a halál ellen. Versek, 1971-1972. Kolozsvár, 1973, Dacia Könyvkiadó. A szerző üdvözlő soraival és dedikációjával. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
13312.

Rufpreis:
1 400 HUF

Bayer M. Emerika: A szeretet művei. Az ősi Egyiptom világából. Budapest, 1942, Merkantil. Felvágatlan példány. Kiadói papír kötésben. Jó állapotban.
13313.

Rufpreis:
2 800 HUF

Franka Tibor: Gyur(t)csány. Bp., 2005. A szerző névre szóló dedikációjával. Papírkötésben, jó állapotban.
13314.

Rufpreis:
2 400 HUF

1935 Társalkodó tudományos, művészeti 's mesterségi tekintetben. Szerkezti 's kiadja Helmeczy Mihály. Évfolyam 1-103/104. szám. (hiány: 1-28., 30.) Pesten, 1835., Landerer. Bajza József, Csató Pál, Jósika Miklós, Kölcsey Ferenc és mások írásaival.  Korabeli papírkötésben, jó állapotban. Tárgymutatóval
13315.

1935 Társalkodó tudományos, művészeti 's mesterségi tekintetben. Szerkezti 's kiadja Helmeczy Mihály. Évfolyam 1-103/104. szám. (hiány: 1-28., 30.)
Pesten, 1835., Landerer. Bajza József, Csató Pál, Jósika Miklós, Kölcsey Ferenc és mások írásaival. Korabeli papírkötésben, jó állapotban. Tárgymutatóval

Rufpreis:
10 000 HUF

Szőnyi Ottó: Régi magyar templomok. Bp. é.n. Műemlékek Orsz. Biz. – Magyar Könyvbarátok/Kir. Magy. Egyetemi Nyomda. 243 p. 41-176. oldalig képanyag (307 kép) Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Szép példány.
13316.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Szűcs Árpád: A magyarok bejövetele. Feszty Árpád körképe. Bp., [1989], Háttér Kft. A körkép kihajtható, fekete-fehér kicsinyített másával. Az eredeti facsimile kiadás reprintje. Gazdagon díszített műbőr kötésben, jó állapotban.
13317.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Homoki nagy István: Szárnyas vadászmesterek fotóriport a vadászmadarakról Bp., 1947. Magyar könyvbarátok. Félvászon kötésben, kissé foltos
13318.

Rufpreis:
5 000 HUF

13319.

Rufpreis:
6 000 HUF

13320.

Pap Zoltán: Muzsikaszó. Regény dalban.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF