Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 175

13285.

Rufpreis:
2 400 HUF

1932 Nyomda és rokonipar évkönyve. felelős kiadó Székely Artúr
13286.

Rufpreis:
1 600 HUF

13287.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

13288.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

13289.

Rufpreis:
8 000 HUF

13290.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vargha Gyula bevezetésével: Magyar népdalok. Élő könyvek. Magyar klasszikusok. XXXIX. kötet. Budapest, é.n.,Kisfaludy Társaság. Aranyozott kiadó egészvászon kötésben.  Gerinc kissé kopottas.
13291.

Rufpreis:
800 HUF

13292.

Rufpreis:
5 000 HUF

13293.

Rufpreis:
1 000 HUF

13294.

Rufpreis:
3 000 HUF

13295.

Rufpreis:
1 600 HUF

13296.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF