Vargha Gyula bevezetésével: Magyar népdalok. Élő könyvek. Magyar klasszikusok. XXXIX. kötet. Budapest, é.n.,Kisfaludy Társaság. Aranyozott kiadó egészvászon kötésben. Gerinc kissé kopottas.