Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 175

13213.

Rufpreis:
1 600 HUF

13214.

Rufpreis:
1 400 HUF

Paur Ödön (szerk.): Gazdák biztosító szövetkezete emlék albuma. A szövetkezeti székház épület felavatása alkalmára 1923. decz.6. Budapest, 1914, Pátria. Nagyon sok képpel illusztrált. Kiadói papír kötésben, korának megfelelő állapotban.
13215.

Rufpreis:
3 000 HUF

Haranghy Jenő : A rajzolás iskolája a kezdettől a művészetig. Bp., (1943.)Győző Andor. 130 rajzoldallal 32 műmelléklettel. Képzőművészeti alapmunka! Kiadói, félvászon kötésben, viseletes borítóval.
13216.

Rufpreis:
2 000 HUF

Magyar népmondák. Az ifjúság számára feldolgozta Radó Vilmos. Ébner Lajos képeivel. Bp., 1890, Lampel.  157p., 7 t. (színes kőnyomatok). Gottermayer féle, színes, rajzos vászonkötésben, kijáró lapokkal
13217.

Magyar népmondák. Az ifjúság számára feldolgozta Radó Vilmos. Ébner Lajos képeivel.
Bp., 1890, Lampel. 157p., 7 t. (színes kőnyomatok). Gottermayer féle, színes, rajzos vászonkötésben, kijáró lapokkal

Rufpreis:
1 800 HUF

Ráth-Végh István: A könyv komédiája. Bp., 1937, Cserépfalvi. Kiadói aranyozott papír kötés, gerincnél kopott, belül ragasztva, kopottas állapotban.
13218.

Rufpreis:
1 000 HUF

Weninger Vince: Politikai számtan. Harmadik kiadás. Bp., 1875, Athenaeum. Félvászon kötés, gerincnél szakadt, néhány lap vízfoltos, kopottas állapotban.
13219.

Rufpreis:
1 400 HUF

Misángyi ottó írányításával, dr., Hepp Ferenc dr.: AM. Kir. Testnevelési Főiskola muzeumi külön könyvgyűjteményének leírása. Budapest, 1943, AM. Kir testnevelési Főiskola Kiadványai.Illusztrált, kiadói papír kötésben, elvált, viseletes fedőborítóval.
13220.

Rufpreis:
3 000 HUF

Erdélyi köszöntő. [Bp.], 1938, Révai. Nyirő József, Makkai SÁndor, Tamási Áron, Dsida Jenő és mások írásaival. Bibliofil kiadás, 2486. sorszámozott példány. Kiadói halinakötésben, jó állapotban.
13221.

Rufpreis:
3 000 HUF

Maran, René: Batula. A Goncourt díjjal jutalmazott néger regény. Fordította Kosztolányi Dezső. Budapest, é.n., Légrády Nyomda. Kiadói papír kötésben, kissé viseltes állapotban.
13222.

Rufpreis:
1 600 HUF

Taurinus István: Paraszti háború. Hősköltemény Dózsa György harcáról, tetteiről haláláról. Írta 1514-1519-ben - - gyulafehérvári vikárius. Latin eredetiből fordította napjainkban Geréb László. Egykorú fametszetekkel. Budapest, é.n., Budapest Székesfőváros házinyomdája. Kiadói papír kötésben. Korának megfelelő állapotban.
13223.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bárányné Oberschall Magda: Magyar bútorok. Bp., 1939, Officina. Kiadói kartontált kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.
13224.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF