Jámbor Pál: A magyar irodalom története, II. kötet. Pest, 1864, Ráth Mór. Kiadói félvászon kötés, festett lapszélek, elejében firkálással, viseltes állapotban.
Tóvölgyi Títusz: Az ezüst vitéz. Regény a tatárpusztítás idejéből. Negyedik kötet. Pest, 1871, Heckenast Gusztáv. Kiadói papírkötés, gerincnél szakadt, pecsételt, kopottas állapot.
Alfred Brehm: Az állatok világa 6. Emlősök VI. Rágcsálók. Szerk. dr. Éhik Gyula. 9 színes és 61 fekete műmellékleten 120 képpel. Bp., é.n., Gutenberg Könyvkiadóvállalat. Kiadói, aranyozott, egységes félbőr sorozatkötésben, jó állapotú
Alfred Brehm: Az állatok világa 4. Emlősök IV. Ormányos emlősök - Cetek - Ragadozó emlősök. Szerk. dr. Éhik Gyula. 9 színes és 56 fekete műmellékleten 114 képpel. Bp., é.n., Gutenberg Könyvkiadóvállalat. Kiadói, aranyozott, egységes félbőr sorozatkötésben, viseltes állapotú (kötés levált)
Monumenta literarum. (A világirodalom kisebb remekművei. Kner hasonmás kiadás A könyvdíszeket tervezte Kozma Lajos.) 2. sorozat, összesen 24 db Kner Izidor, Gyoma (a tékán szakadás)