Soddy Frederick: A rádium. FordÃtotta: Salamon Gábor. Harmincegy rajzz... https://www.darabanth.com/de/224-Fernauktion/224.0/Andere-Sammelgebiete/Bucher-Sonstige-Raritaten~35/Soddy-Frederick-A-radium-Forditotta-Salamon-Gabor-Harmincegy-rajzzal-Bp-1912-Kir-Magyar-~II842093
842093
13229
224
Rufpreis:
1 400 HUF 3,79 EUR , 4,38 USD
Beschreibung: Soddy Frederick: A rádium. FordÃtotta: Salamon Gábor. Harmincegy rajzzal. Bp., 1912, Kir. Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé piszkos, viseltes állapotban.
: vörös_iván