Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 175

13165.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Magyar méneskönyv II. kötet 1919-1940 Bp. 1944 Budapesti Ügetőverseny Egyesület, 992p. Kiadói egészvászon kötésben.
13166.

Magyar méneskönyv II. kötet 1919-1940
Bp. 1944 Budapesti Ügetőverseny Egyesület, 992p. Kiadói egészvászon kötésben.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hui, die Hummel!Bilder von Berta Hummel mit begleitenden Gedichten. München, 1939, Müller. Kiadói egészvászon kötés, képekkel illusztrált, hibás, hiányzó belső borító, egyik lap szakadt, egyébként jó állapotban.
13167.

Rufpreis:
3 000 HUF

13168.

Rufpreis:
2 800 HUF

13169.

Rufpreis:
12 000 HUF

13170.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

A magyar nyelv értelmező szótára I-VII. Komplett! Bp., 1959. Akadémiai. Jó állapotban
13171.

Rufpreis:
6 000 HUF

13172.

Rufpreis:
5 000 HUF

13173.

Rufpreis:
5 000 HUF

13174.

Rufpreis:
5 000 HUF

13175.

Rufpreis:
4 000 HUF

JUHÁSZ Gyula Hárfa. (Bp. 1929). Genius. Első kiadás! Kiadói papírkötésben. Kopottas, szakadozott fedőborítóval.
13176.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF