Tétel

Rufpreis:

3 000 HUF

Beschreibung:

Bisztray Gyula, Szabó T. Attila, Tamás Lajos (szerk): Erdély Magyar Egyeteme. Az Erdélyi Egyetemi Gondolat és a M. Kir. Ferenc József Tudományegyetem története. Kolozsvár, 1941, Az Erdélyi Tudományos Intézet kiadása. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Az első kép, ill. borítója barna foltos, egyébként a korának megfelelő állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván