Bloch Iván dr: Korunk nemi élete, tekintettel korunk műveltségére. Bp.... https://www.darabanth.com/de/224-Fernauktion/224.0/Andere-Sammelgebiete/Bucher-Sonstige-Raritaten~35/Bloch-Ivan-dr-Korunk-nemi-elete-tekintettel-korunk-muveltsegere-Bp-1910-Kostyal-Jeno-kia~II984959
984959
13322
224
Rufpreis:
1 000 HUF 2,71 EUR , 3,13 USD
Beschreibung: Bloch Iván dr: Korunk nemi élete, tekintettel korunk műveltségére. Bp. 1910, Kostyál Jenő kiadása. Kiadói, aranyozott gerincű és táblájú egészvászon kötésben. Kissé kopottas fedőborítóval.
: vörös_iván