Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 46

Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. XVI. kötet: Galiczia. Budapest, 1891, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Aranyozott, Gottermayer féle egészvászon kötésben. Elején folt, egyébként szép állapotban
12688.

Rufpreis:
8 000 HUF

Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. XIV kötet: Morvaország és Szilézia. Budapest, 1891, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Aranyozott, Gottermayer féle egészvászon kötésben. Szép állapotban
12689.

Rufpreis:
8 000 HUF

Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. Karinthia és Krajna. Budapest, 1891, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Aranyozott, Gottermayer féle egészvászon kötésben. Foltos lapokkal, szép borítóval
12690.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. Magyarország I. kötet. Bevezető kötet. Budapest, 1888, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Aranyozott, Gottermayer féle egészvászon kötésben. Foltos lapokkal, kopottas borítóval
12691.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. Felső Ausztria és Salzburg. Budapest, 1891, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Aranyozott, Gottermayer féle egészvászon kötésben. Borítón szakadásokkal
12692.

Rufpreis:
5 000 HUF

Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. Magyaroroszág I. kötet  Budapest, 1891, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Aranyozott, félbőr kötésben, lapok foltosak
12693.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szekfű Gyula: Három nemzedék. Egy hanyatló kor története. Bp., 1920, "Élet" Irodalmi és Nyomda Rt. Félvászon kötésben, jó állapotban, első kiadás!
12694.

Rufpreis:
5 000 HUF

Gudenus János József: A magyarországi főnemesség XX. századi genealógiája II. kötet (K-O). Bp., 1999, Heraldika Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
12695.

Rufpreis:
1 400 HUF

Gudenus János József: A magyarországi főnemesség XX. századi genealógiája IV. kötet (Sz-Zs). Bp., 1999, Heraldika Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
12696.

Rufpreis:
1 400 HUF

12697.

Rufpreis:
1 200 HUF

12698.

Rufpreis:
1 400 HUF

12699.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF