Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. XVI. kötet: Galiczia. Budapest, 1891, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Aranyozott, Gottermayer féle egészvászon kötésben. Elején folt, egyébként szép állapotban
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. XIV kötet: Morvaország és Szilézia. Budapest, 1891, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Aranyozott, Gottermayer féle egészvászon kötésben. Szép állapotban
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. Karinthia és Krajna. Budapest, 1891, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Aranyozott, Gottermayer féle egészvászon kötésben. Foltos lapokkal, szép borítóval
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. Magyarország I. kötet. Bevezető kötet. Budapest, 1888, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Aranyozott, Gottermayer féle egészvászon kötésben. Foltos lapokkal, kopottas borítóval
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. Felső Ausztria és Salzburg. Budapest, 1891, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Aranyozott, Gottermayer féle egészvászon kötésben. Borítón szakadásokkal
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. Magyaroroszág I. kötet Budapest, 1891, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Aranyozott, félbőr kötésben, lapok foltosak
Gudenus János József: A magyarországi főnemesség XX. századi genealógiája II. kötet (K-O). Bp., 1999, Heraldika Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
Gudenus János József: A magyarországi főnemesség XX. századi genealógiája IV. kötet (Sz-Zs). Bp., 1999, Heraldika Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.