Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 46

12700.

Rufpreis:
1 800 HUF

Csuang Ce bölcsessége. Összeáll.: Brelich Angelo. Bp., 1944, ABC Könyvkiadó Rt. Kartonált papírkötésben, a gerince szakadt, egyébként jó állapotban.
12701.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ignotus: Egy év történelem. Jegyzetek 1914 tavaszától 1915 nyaráig. Bp., 1916, Athenaeum. A Nyugat főszerkesztőjének írásai a világháború első évének eseményeiről. Papírkötésben, a lapok egy része kijár.
12702.

Rufpreis:
1 200 HUF

12703.

Rufpreis:
1 000 HUF

12704.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kossuth Emlékalbum, szerk: Dr.Kovács Dénes, 1910, dombornyomott vászonkötésben, megviselt borítóval
12705.

Rufpreis:
1 200 HUF

12706.

Rufpreis:
12 000 HUF

12707.

Rufpreis:
2 400 HUF

Amerika koronázatlan királyai: Carnegie, Rockefeller, Morgan, Astor, Hearst, Vanderbilt, Pulitzer, Barnum. Bp., 1912, Karriérek Kiadóhivatala (Karriérek). Tulajdonosi bejegyzéssel. Kicsit laza, kicsit kopott aranyozott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
12708.

Rufpreis:
1 000 HUF

12709.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF