Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 46

12676.

Eötvös József: Magyarország 1514-ben
I–III. kötet teljes! Harmadik kiadás. Budapest, 1892. Ráth Mór (Athenaeum ny.) 301 p.; 331 p.; 282 p. A három kötet aranyozott és festett egészvászon-kötésben, körben aranymetszéssel. KIssé kopott. Könyvtári duplum

Rufpreis:
6 000 HUF

Thaly Kálmán: Ocskay László, II. Rákóczi Ferencz fejedelem brigadérosa és a felső-magyarországi hadjáratok 1703-1710. Második bővített és illustrált kiadás. I-II. kötet. Budapest, 1905. Franklin. 400p. 392p. egészoldalas és kihajtható hasonmás táblákkal. Kiadói pergamin-kötésben, az ennél a kötésnél megszokottnál sokkal jobb állapotban. Gerincén kisebb hibákkal
12677.

Thaly Kálmán: Ocskay László, II. Rákóczi Ferencz fejedelem brigadérosa és a felső-magyarországi hadjáratok 1703-1710. Második bővített és illustrált kiadás. I-II. kötet.
Budapest, 1905. Franklin. 400p. 392p. egészoldalas és kihajtható hasonmás táblákkal.
Kiadói pergamin-kötésben, az ennél a kötésnél megszokottnál sokkal jobb állapotban. Gerincén kisebb hibákkal

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

12678.

Rufpreis:
10 000 HUF

12679.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Ottlik László: A politikai rendszerek története. Középkor és újkor a világháborúig. Bp., 1940, Magyar Szemle Társaság (Kincsestár 127.). Papírkötésben, jó állapotban.
12680.

Rufpreis:
800 HUF

Demény Lajos: Az 1437-38-as bábolnai népi felkelés. Bukarest, 1960, Tudományos Könyvkiadó. Kicsit szakadt papírkötésben.
12681.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bainville, Jacques: Napoleon. [Bp.], é. n., Athenaeum. Vászonkötésben, jó állapotban.
12682.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csapodi Csaba: A legnagyobb magyar. Bp., 1941., Stádium Rt. (Nemzeti Könyvtár). Papírkötésben, jó állapotban.
12683.

Rufpreis:
1 000 HUF

Északi vártán. Észt rokonaink irodalma. Szerk.: Képes Géza. Bp., 1944, Stádium Rt. (Nemzeti Könyvtár 127-128.). Papírkötésben, jó állapotban.
12684.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szekfű Gyula: Állam és nemzet. Tanulmányok a nemzetiségi kérdésről. Bp., 1942, Magyar Szemle Társaság. Aranyozott félvászon kötésben, jó állapotban.
12685.

Rufpreis:
1 400 HUF

Raffay Ernő: Trianon titkai avagy, hogyan bántak el országunkkal... Bp., 1990, Tornado Dannenija Kft. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
12686.

Rufpreis:
1 000 HUF

Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. Magyarország XXI. kötet. Szent István koronája országai Budapest, 1893, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Aranyozott, Gottermayer féle egészvászon kötésben. HÁtulján kis világosabb folt, egyébként jó állapotban
12687.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF