Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 46

12664.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

12665.

Rufpreis:
6 000 HUF

Mi a magyar? Szerk.: Szekfű Gyula. Bp., 1939, Magyar Szemle Társaság. Aranyozott vászonkötésben, kicsit szakadt papír védőborítóval, jó állapotban.
12666.

Rufpreis:
3 000 HUF

12667.

Rufpreis:
4 000 HUF

12668.

Rufpreis:
3 000 HUF

A Király Könyve. Lipcse - Budapest - Bécs, 1899, Herzig Miksa. XXIV, (ebből 1 lith. díszcímlap, 1 lith. műmell.; Koloman Moser) 322p. 35 t. (heliogr., feliratozott hártyapapírral, Ferenc József monogramjának szárazbélyegzésével) + 6 feliratozott hártyapapír (ebből 1 kétlapos). A díszmunkát Sigmund Ajdukiewicz, Rudolph Bacher, Benczúr Gyula, Julius Blaas, Joseph Engelhardt, Garay Ákos, Wilhelm Gause, Halmi Arthúr, Joseph Hoffmann, Koloman Moser, báró Myrbach Felicián, Pap Henrik, Tichy János, Ottokar Walter és Theodor Zasche illusztrálták. Kiadói, bordázott gerincű, szecessziós, aranyozott, egészbőr díszkötésben, körül aranyozott élmetszéssel. A kötés díszítőelemei (a zománcozott elemek és a fémsodrony) nagyrészt hiányoznak, belül a gerincnél meglazult, a lapok itt-ott foltosak, egy-két hártyapapír kijár
12669.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

A Pesti Hírlap Könyvtára: Az ezeréves Magyarország. Bp., 1939, Pesti Hírlap. Vászonkötésben, aranyozott gerinccel, nagyon szép állapotban.
12670.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vértes József: Intim dolgok Napoleon életéből. Bp., 1914, Lampel R. Könyvkereskedése. Kicsit kopott, az elején némileg laza vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
12671.

Rufpreis:
2 400 HUF

12672.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

12673.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Tille, Armin: Helmolts Weltgeschichte. Begründet von Hans F. Helmolt. I.-IV. Leipzig und Wien, 1913-1922 Bibliographisches Institut, KOrabeli félbőr kötésben, szép állapotban / in nice condition
12674.

Rufpreis:
6 000 HUF

12675.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF