Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. XVI. kötet: Galiczia. Budapest, 1891, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Aranyozott, Gottermayer féle egészvászon kötésben. Elején folt, egyébként szép állapotban