Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. XIV kötet: Morvaország és Szilézia. Budapest, 1891, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Aranyozott, Gottermayer féle egészvászon kötésben. Szép állapotban