Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. Magyarország I. kötet. Bevezető kötet. Budapest, 1888, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Aranyozott, Gottermayer féle egészvászon kötésben. Foltos lapokkal, kopottas borítóval