Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. Felső Ausztria és Salzburg. Budapest, 1891, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Aranyozott, Gottermayer féle egészvászon kötésben. Borítón szakadásokkal