Porzellan

Zahl der Lose: 158

Kézzel festett táncoló nő, jelzett Hollóházi porcelán figura, hibátlan, m:24 cm/ Handpainted Hollóházi chinaware figure
11205.

Kézzel festett táncoló nő, jelzett Hollóházi porcelán figura, hibátlan, m:24 cm/
Handpainted Hollóházi chinaware figure

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi madárka, jelzett, kézzel festett, hibátlan, m:14 cm
11206.

Rufpreis:
800 HUF

Hollóházi pingvin, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:23 cm
11207.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Hollóházi sirály, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:24 cm, h:18 cm
11208.

Rufpreis:
800 HUF

Hollóházi papagáj pár, jelzett, kézzel festett, hibátlan, m:17 cm
11209.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hollóházi favágó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:16 cm
11210.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hollóházi bonbonier, jelzett, matricás, hibátlan, összesen: 3db
11211.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ludas Matyi, kézzel festett, jelzett Hollóházi figura, hibátlan /  Hand painted figure, 18 cm
11212.

Ludas Matyi, kézzel festett, jelzett Hollóházi figura, hibátlan /
Hand painted figure, 18 cm

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi holló, kézzel festett, jelzett, apró mázhibával, m: 21 cm, h:18 cm
11213.

Rufpreis:
1 600 HUF

Komplett 6 személyes Hollóházi porcelán kávéskészlet. Hibátlan. / Coffe set of 6
11214.

Rufpreis:
4 000 HUF

Cca 1940 Drasche baglyos hamutartó, matricás, virág díszítéssel, hibátlan, jelzett, ritka, m:8 cm, h:11 cm
11215.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1945 előtt Kézzel festett, jelzett Drasche pinty figura (a csőrén sérült!) /  Hand painted porcelain finch figure (with fault!), 8cm
11216.

1945 előtt Kézzel festett, jelzett Drasche pinty figura (a csőrén sérült!) /
Hand painted porcelain finch figure (with fault!), 8cm

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF