Porzellan Zahl der Lose: 158
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
709836
11205
189
Kézzel festett táncoló nő, jelzett Hollóházi porcelán figura, hibátlan, m:24 cm/ Handpainted Hollóházi chinaware figure 710278
11206
189
Hollóházi madárka, jelzett, kézzel festett, hibátlan, m:14 cm 710319
11207
189
Hollóházi pingvin, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:23 cm
710349
11208
189
Hollóházi sirály, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:24 cm, h:18 cm 710286
11209
189
Hollóházi papagáj pár, jelzett, kézzel festett, hibátlan, m:17 cm 710381
11210
189
Hollóházi favágó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:16 cm
707951
11211
189
Hollóházi bonbonier, jelzett, matricás, hibátlan, összesen: 3db 708164
11212
189
Ludas Matyi, kézzel festett, jelzett Hollóházi figura, hibátlan / Hand painted figure, 18 cm
708188
11213
189
Hollóházi holló, kézzel festett, jelzett, apró mázhibával, m: 21 cm, h:18 cm 707794
11214
189
Komplett 6 személyes Hollóházi porcelán kávéskészlet. Hibátlan. / Coffe set of 6
562607
11215
189
Cca 1940 Drasche baglyos hamutartó, matricás, virág díszítéssel, hibátlan, jelzett, ritka, m:8 cm, h:11 cm
686125
11216
189
1945 előtt Kézzel festett, jelzett Drasche pinty figura (a csőrén sérült!) / Hand painted porcelain finch figure (with fault!), 8cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF