Porzellan Zahl der Lose: 158
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
673804
11229
189
Cimborák, ARPO román bisquitte porcelán, kézzel festett, repedt, jelzett, m:22 cm / Romanian bisquitte porcelain figure
585448
11230
189
Csészealj 6 db, jelzettek csehszlovák, egyiken lepattanás, d:15 cm
660393
11231
189
Reichenbach kávéskészlet, jelzett, matricás, hibátlan/ Porcelain coffe set from Germany
709811
11232
189
Csehszlovák süteményes készlet, jelzett, matricás, kopott, hibátlan, 708148
11233
189
Fürstenberg, német pillangós tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:19 cm 707957
11234
189
Lengyel teás készlet, jelzett, matricás, egyik csészealjon hajszálrepedés
706006
11235
189
Jelzett kelet-német porcelán szarvas figura, jobb oldalán apró kopással. 21x25 cm 705872
11236
189
Hiányos Oscar Schlegelmilch süteményes készlet, jelzett, hibátlan, matricás
536005
11237
189
Nefelejcs csokrokkal díszített jelzett német porcelán szószos tál / german chinaware sauce-bowl 20x12x8cm 673963
11238
189
Jelzett japán cukortartó fedél nélkül, kézzel festett, m:10 cm
647431
11239
189
Háború előtti cseh porcelán étkészlet: Levesestál + 4 tál, 6 mély, 6 lapos, 4 süteményes tányér. Jó állapotban / Czech set of tableware 566254
11240
189
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF