Porzellan

Zahl der Lose: 158

Cimborák, ARPO román bisquitte porcelán, kézzel festett, repedt, jelzett, m:22 cm / Romanian bisquitte porcelain figure
11229.

Rufpreis:
800 HUF

Csészealj 6 db, jelzettek csehszlovák, egyiken lepattanás, d:15 cm
11230.

Rufpreis:
800 HUF

Reichenbach kávéskészlet, jelzett, matricás, hibátlan/ Porcelain coffe set from Germany
11231.

Rufpreis:
10 000 HUF

Csehszlovák süteményes készlet, jelzett, matricás, kopott, hibátlan,
11232.

Rufpreis:
4 000 HUF

Fürstenberg, német pillangós tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:19 cm
11233.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lengyel teás készlet, jelzett, matricás, egyik csészealjon hajszálrepedés
11234.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzett kelet-német porcelán szarvas figura, jobb oldalán apró kopással. 21x25 cm
11235.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hiányos Oscar Schlegelmilch süteményes készlet, jelzett, hibátlan, matricás
11236.

Rufpreis:
3 000 HUF

Nefelejcs csokrokkal díszített jelzett német porcelán szószos tál / german chinaware sauce-bowl 20x12x8cm
11237.

Nefelejcs csokrokkal díszített jelzett német porcelán szószos tál /
german chinaware sauce-bowl 20x12x8cm

Rufpreis:
2 400 HUF

Jelzett japán cukortartó fedél nélkül, kézzel festett, m:10 cm
11238.

Rufpreis:
2 000 HUF

Háború előtti cseh porcelán étkészlet: Levesestál + 4 tál, 6 mély, 6 lapos, 4 süteményes tányér. Jó állapotban / Czech set of tableware
11239.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

11240.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF