Porzellan

Zahl der Lose: 158

11181.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

11182.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

cca 1925-1950 Virágmintás, aranyozott szegélyű, pajzspecsétes Zsolnay készlet 8 darabja: levesestál, teáskanna, 2db cukortartó, szószos tál, húsos tál, süteményes tál, szendvicses tál /  Parts of a Zsolnay dining set
11183.

cca 1925-1950 Virágmintás, aranyozott szegélyű, pajzspecsétes Zsolnay készlet 8 darabja: levesestál, teáskanna, 2db cukortartó, szószos tál, húsos tál, süteményes tál, szendvicses tál /
Parts of a Zsolnay dining set

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Zsolnay Sinkó András (1901-1976): Olvasó kisfiú a cicával. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:18 cm, h:15 cm
11184.

Rufpreis:
8 000 HUF

Zsolnay virágos mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:26 cm
11185.

Rufpreis:
6 000 HUF

Zsolnay süni, kézzel festett, hibátlan, jelzett / Zsolnay chinaware figure 9 cm
11186.

Rufpreis:
1 400 HUF

Zsolnay kézzel festett porcelán nyuszi, hibátlan, jelzett / Zsolnay chinaware figure 7 cm
11187.

Rufpreis:
1 200 HUF

Zsolnay Pompadour teás kiöntő, cukortartó, tejtartó, hibátlan, jelzett
11188.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Kézzel festett Zsolnay mini váza, jelzett, hibátlan / Hand painted Zsolnay vase m:8 cm
11189.

Rufpreis:
1 400 HUF

4 db retró Zsolnay bögre, jelzett, hibátlan
11190.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay porcelán madár figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:10 cm / Zsolnay handpainted chinaware figure
11191.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay női akt, kézzel festett, jelzett/ Zsolnay chinaware figure 22 cm
11192.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF