Porzellan Zahl der Lose: 158
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
676070
11181
189
36000
672547
11182
189
3200
690095
11183
189
cca 1925-1950 Virágmintás, aranyozott szegélyű, pajzspecsétes Zsolnay készlet 8 darabja: levesestál, teáskanna, 2db cukortartó, szószos tál, húsos tál, süteményes tál, szendvicses tál / Parts of a Zsolnay dining set
709172
11184
189
Zsolnay Sinkó András (1901-1976): Olvasó kisfiú a cicával. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:18 cm, h:15 cm 709385
11185
189
Zsolnay virágos mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:26 cm 709894
11186
189
Zsolnay süni, kézzel festett, hibátlan, jelzett / Zsolnay chinaware figure 9 cm 709885
11187
189
Zsolnay kézzel festett porcelán nyuszi, hibátlan, jelzett / Zsolnay chinaware figure 7 cm
709879
11188
189
14000
Zsolnay Pompadour teás kiöntő, cukortartó, tejtartó, hibátlan, jelzett
709927
11189
189
Kézzel festett Zsolnay mini váza, jelzett, hibátlan / Hand painted Zsolnay vase m:8 cm 709847
11190
189
4 db retró Zsolnay bögre, jelzett, hibátlan
709624
11191
189
Zsolnay porcelán madár figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:10 cm / Zsolnay handpainted chinaware figure
710300
11192
189
Zsolnay női akt, kézzel festett, jelzett/ Zsolnay chinaware figure 22 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF