Porzellan

Zahl der Lose: 158

Herendi Viktória mintás falikar, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h:24 cm, m:19 cm/ Herend porcelain andelstick in flawless condition
11157.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Herendi virág mintás gyufatartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6 cm
11158.

Rufpreis:
1 000 HUF

Herendi rózsás áttört tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 18×17 cm
11159.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zsolnay porcelán kiöntő, matricás, jelzett, hibátlan, m:15 cm, h:24 cm
11160.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kézzel festett, aranyozott, pajzspecséttel jelzett Zsolnay szószos tál /  Hand painted Zsolnay sauce bowl, 23x16x9cm
11161.

Kézzel festett, aranyozott, pajzspecséttel jelzett Zsolnay szószos tál /
Hand painted Zsolnay sauce bowl, 23x16x9cm

Rufpreis:
800 HUF

Kézzel festett sorszámozott pillangó mintás jelzett Zsolnay porcelán bonbonier / Handpainted numbered Zsolay chinaware bonbonier 8x8cm
11162.

Kézzel festett sorszámozott pillangó mintás jelzett Zsolnay porcelán bonbonier /
Handpainted numbered Zsolay chinaware bonbonier 8x8cm

Rufpreis:
2 400 HUF

Kézzel festett sorszámozott jelzett Zsolnay búzavirág mintás bonbonier / Handpainted numbered Zsolnay chinaware bonbonier 11x11x7cm
11163.

Rufpreis:
4 000 HUF

Egy pár, bazsarózsákkal díszített, kézzel festett, aranyozott, jelzett Zsolnay vázácska /  A pair of Zsolay vase with hand painted floral decoration and gold plating, 12cm
11164.

Egy pár, bazsarózsákkal díszített, kézzel festett, aranyozott, jelzett Zsolnay vázácska /
A pair of Zsolay vase with hand painted floral decoration and gold plating, 12cm

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Zsolnay zöld eozin mázas Zsolnay Miklós büszt, jelzett, hibátlan, m:15 cm / Zsolnay eosin bust
11165.

Rufpreis:
12 000 HUF

11166.

Jelzett Zsolnay eozin mázas kút figura /
Zsolnay chinaware figure with eozen cover 14cm

Rufpreis:
2 800 HUF

11167.

Kézzel festett eosin mázas jelzett Zsolnay porcelán dzsámi apró javítható hibával /
Handpainted Zsolnay chinaware mosque with esoin cover (small fault) 14cm

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Zsolnay pillangó mintás mokkás 12 személyes készlet, kézzel festett, hibátlan, jelzett / Zsolnay coffee set in flawless condition
11168.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF