Porzellan Zahl der Lose: 158
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
636815
11157
189
Herendi Viktória mintás falikar, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h:24 cm, m:19 cm/ Herend porcelain andelstick in flawless condition
710374
11158
189
Herendi virág mintás gyufatartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6 cm 704895
11159
189
Herendi rózsás áttört tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 18×17 cm 639985
11160
189
Zsolnay porcelán kiöntő, matricás, jelzett, hibátlan, m:15 cm, h:24 cm
673711
11161
189
Kézzel festett, aranyozott, pajzspecséttel jelzett Zsolnay szószos tál / Hand painted Zsolnay sauce bowl, 23x16x9cm 672497
11162
189
Kézzel festett sorszámozott pillangó mintás jelzett Zsolnay porcelán bonbonier / Handpainted numbered Zsolay chinaware bonbonier 8x8cm 672493
11163
189
Kézzel festett sorszámozott jelzett Zsolnay búzavirág mintás bonbonier / Handpainted numbered Zsolnay chinaware bonbonier 11x11x7cm 673626
11164
189
5500
Egy pár, bazsarózsákkal díszített, kézzel festett, aranyozott, jelzett Zsolnay vázácska / A pair of Zsolay vase with hand painted floral decoration and gold plating, 12cm 673531
11165
189
Zsolnay zöld eozin mázas Zsolnay Miklós büszt, jelzett, hibátlan, m:15 cm / Zsolnay eosin bust 497423
11166
189
Jelzett Zsolnay eozin mázas kút figura / Zsolnay chinaware figure with eozen cover 14cm
525932
11167
189
Kézzel festett eosin mázas jelzett Zsolnay porcelán dzsámi apró javítható hibával / Handpainted Zsolnay chinaware mosque with esoin cover (small fault) 14cm
635718
11168
189
38000
Zsolnay pillangó mintás mokkás 12 személyes készlet, kézzel festett, hibátlan, jelzett / Zsolnay coffee set in flawless condition
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF