Porzellan

Zahl der Lose: 158

Herendi Cyrano de Bergerac, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:33 cm
11145.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Herendi bogyó-virágos mintás süteményes készlet, kézzel festett, jelzett, egyik kis tányéron apró lepattanás, d:27,5 cm, d:19 cm
11146.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Herendi Viktória mintás lámpatest, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:28 cm, szerelékkel m:52 cm
11147.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Herendi Viktória mintás kis váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:8 cm, d:15 cm
11148.

Rufpreis:
10 000 HUF

Herendi Viktória mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm
11149.

Rufpreis:
10 000 HUF

Viktória-mintás kézzel festett jelzett Herendi porcelán fogpiszkálótartó, hibátlan /  Hand painted Herendi porcelain toothpick holder, 5,5×5,5 cm
11150.

Viktória-mintás kézzel festett jelzett Herendi porcelán fogpiszkálótartó, hibátlan /
Hand painted Herendi porcelain toothpick holder, 5,5×5,5 cm

Rufpreis:
2 000 HUF

11151.

~1950 Kézzel festett sorszámozott Viktória-mintás jelzett Herendi porcelán váza hibátlan állapotban /
Handpainted numbered Herend chinaware vase in flawless condition 13cm

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

11152.

Rufpreis:
5 000 HUF

11153.

Kézzel festett sorszámozott rózsás Eton-mintás jelzett Herendi porcelán bonbonier (a rózsán apró sérülés) /
Handpainted numbered Herendi chinaware bonbonier (small fault on rose) 12x13cm

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

11154.

Kézzel aranyozott áttört jelzett Herendi porcelán mécsestartó hibátlan állapotban /
Handgolded Herend chinaware candle holder in flawless condition 15cm

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Herendi fehér Beethoven mellszobor, talpán benyomott formaszám és HEREND jelzés, hibátlan    m: 20,5 cm. / Herendi porcelain bust of Beethoven
11155.

Rufpreis:
12 000 HUF

Herendi Viktória mintás füles váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:24 cm, d:15,5 cm / Herend porcelain vase
11156.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF