Porzellan Zahl der Lose: 158
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
705100
11145
189
70000
Herendi Cyrano de Bergerac, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:33 cm
706908
11146
189
Herendi bogyó-virágos mintás süteményes készlet, kézzel festett, jelzett, egyik kis tányéron apró lepattanás, d:27,5 cm, d:19 cm
705189
11147
189
22000
Herendi Viktória mintás lámpatest, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:28 cm, szerelékkel m:52 cm 705132
11148
189
Herendi Viktória mintás kis váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:8 cm, d:15 cm
705109
11149
189
Herendi Viktória mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm
693018
11150
189
Viktória-mintás kézzel festett jelzett Herendi porcelán fogpiszkálótartó, hibátlan / Hand painted Herendi porcelain toothpick holder, 5,5×5,5 cm 535707
11151
189
~1950 Kézzel festett sorszámozott Viktória-mintás jelzett Herendi porcelán váza hibátlan állapotban / Handpainted numbered Herend chinaware vase in flawless condition 13cm
536048
11152
189
1955 "A felszabadulási munkaversenyben végzett kiváló munkáért" feliratú aranyozott jelzett Herendi porcelán emlékplakett 13x16cm
497439
11153
189
535659
11154
189
Kézzel aranyozott áttört jelzett Herendi porcelán mécsestartó hibátlan állapotban / Handgolded Herend chinaware candle holder in flawless condition 15cm
559593
11155
189
Herendi fehér Beethoven mellszobor, talpán benyomott formaszám és HEREND jelzés, hibátlan m: 20,5 cm. / Herendi porcelain bust of Beethoven 643980
11156
189
15000
Herendi Viktória mintás füles váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:24 cm, d:15,5 cm / Herend porcelain vase
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF