Porzellan Zahl der Lose: 158
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
709344
11193
189
Háború előtti majdnem nagy Zsolnay porcelán készlet leveses, pecsenyés és süteményes tálak 8-8 db lapos és mélytányér, 4 db kistányér, 6 db süteményes tányér, sótartó jó állapotban / Pre-war Zsolnay dish set 705824
11194
189
Zsolnay tejkiöntő, jelzett, apró mázhibával, m:8 cm
433571
11195
189
cca 1985 A Miskolci Likőrgyár Milky karamellás kávé tejszínlikőr retro Hollóházi porcelán "üvege" / Socialist beverage chinaware bottle 20 cm
509492
11196
189
2db jelzett Hollóházi BVSC-s porcelán emléktárgy
535842
11197
189
Virágokkal díszített Hollóházi porcelán vázapár, jelzett, matricás, hibátlan / Hollóháza chinaware vases 15 cm 671996
11198
189
Hollóházi jelzéssel ellátott virágokkal és madárral díszített nagyméretű porcelán váza / Hollóházi chinaware vase 37 cm
690129
11199
189
Virágokkal díszített, aranyozott Hollóházi szószos tál / Sauce bowl, 20x12x10cm
675253
11200
189
2200
Apró virágokkal díszített rózsás jelzett Hollóházi porcelán bonbonier hibátlan állapotban m:14 cm, d:16 cm / Chinaware bonbonier in flawless condition
686099
11201
189
Virágokkal díszített, matricás, jelzett Hollóházi porcelán tálka / Porcelain bowl, 18x14cm
665532
11202
189
Hollóházi bonbonnier 14x10 cm
710036
11203
189
Apró virágokkal díszített rózsás Hollóházi porcelán bonbonier, jelzett, hibátlan állapotban / Chinaware bonbonier in flawless condition 16x8x11cm
710010
11204
189
Hollóházi foxi, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:17 cm, h:18 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF