Porzellan Zahl der Lose: 158
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
686156
11217
189
Hamupipőke. Kézzel festett, jelzett Drasche porcelán figura B.A. mesterjeggyel (a galambon apró lepattanás) / Cinderella. Hand painted figure (with minor fault), 13x17x11cm
629916
11218
189
Aquincum, térdelő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan /Handpainted Aquincum chinaware nude figure 22 cm
706064
11219
189
Jelzett, kolozsvári Iris porcelán vázapár, kézzel festett, néhol apró kopásokkal. M: 26 cm 706106
11220
189
Nagy porcelán tétel: 12 db porcelán figura, 4 db váza, részben jelzett, részben kézzel festett, jó állapotban lévő tételek (Drasche hal figura, Hollóházi hal figura, Acuimcun jelzésű kézifestésű virág, Hollóházi kézzelfestett angyalka stb...) 560799
11221
189
Halacska, iparművészeti K.Sz. jelzéssel, jó állapotban de kopott, 5×8 cm
691614
11222
189
cca 1900 "Thuroczy Kálmán - Kolozsvár" jelzéssel, részben kézzel festett, aranyozott porcelán szószos tál / Vintage sauce bowl from Cluj, 23x17x9cm 663068
11223
189
Jris német szószos kínáló, jelzett, matricás, hibátlan, h:21 cm, m:11 cm
681379
11224
189
Cseh Paola virágos készlet, matricás, jelzett, hibátlan, összesen 18 db
469907
11225
189
22000
652115
11226
189
Lépő hölgy. Jelzett román porcelán figura, sérült hátul, kézzel festett, m:23 cm / Porcelain figure
652084
11227
189
Kalapos hölgy. Jelzett román porcelán figura, hibátlan, kézzel festett, m:23 cm / Porcelain figure
678388
11228
189
Világítótorony asztali lámpa, jelzett német, hibátlan, hiányos, m:24 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF