Porzellan

Zahl der Lose: 158

Hamupipőke. Kézzel festett, jelzett Drasche porcelán figura B.A. mesterjeggyel (a galambon apró lepattanás) /  Cinderella. Hand painted figure (with minor fault), 13x17x11cm
11217.

Hamupipőke. Kézzel festett, jelzett Drasche porcelán figura B.A. mesterjeggyel (a galambon apró lepattanás) /
Cinderella. Hand painted figure (with minor fault), 13x17x11cm

Rufpreis:
4 000 HUF

Aquincum, térdelő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan  /Handpainted Aquincum chinaware nude figure 22 cm
11218.

Rufpreis:
1 600 HUF

Jelzett, kolozsvári Iris porcelán vázapár, kézzel festett, néhol apró kopásokkal. M: 26 cm
11219.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nagy porcelán tétel: 12 db porcelán figura, 4 db váza, részben jelzett, részben kézzel festett, jó állapotban lévő tételek (Drasche hal figura, Hollóházi hal figura, Acuimcun jelzésű kézifestésű virág, Hollóházi kézzelfestett angyalka stb...)
11220.

Rufpreis:
2 800 HUF

Halacska, iparművészeti K.Sz. jelzéssel, jó állapotban de kopott, 5×8 cm
11221.

Rufpreis:
800 HUF

cca 1900 "Thuroczy Kálmán - Kolozsvár" jelzéssel, részben kézzel festett, aranyozott porcelán szószos tál /  Vintage sauce bowl from Cluj, 23x17x9cm
11222.

cca 1900 "Thuroczy Kálmán - Kolozsvár" jelzéssel, részben kézzel festett, aranyozott porcelán szószos tál /
Vintage sauce bowl from Cluj, 23x17x9cm

Rufpreis:
4 000 HUF

Jris német szószos kínáló, jelzett, matricás, hibátlan, h:21 cm, m:11 cm
11223.

Rufpreis:
800 HUF

Cseh Paola virágos készlet, matricás, jelzett, hibátlan, összesen 18 db
11224.

Rufpreis:
5 000 HUF

11225.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Lépő hölgy. Jelzett román porcelán figura, sérült hátul, kézzel festett, m:23 cm / Porcelain figure
11226.

Rufpreis:
800 HUF

Kalapos hölgy. Jelzett román porcelán figura, hibátlan, kézzel festett, m:23 cm / Porcelain figure
11227.

Rufpreis:
800 HUF

Világítótorony asztali lámpa, jelzett német, hibátlan, hiányos, m:24 cm
11228.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF