Porzellan Zahl der Lose: 158
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
648529
11241
189
Román Regal márkájú mokkás készlet, jelzett, hibátlan, matricás/ Porcelain caffee set
634314
11242
189
Cimborák, ARPO román bisquitte porcelán, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:22 cm / Romanian bisquitte porcelain figure
557113
11243
189
631958
11244
189
Renault 1898, matricás díszítésű, aranyozott szegélyű, jelzett Porcelaine de Paris tálka / French porcelain plate with "Renault 1898" decoration and gold plating on edge, 9,5x9,5cm
607115
11245
189
Román porcelán kosár, áttört, fonott mintával, matricás, aranyozott széllel, hibátlan, jelzett, d:21 cm, m:7 cm
691617
11246
189
cca 1900 Weiß, Kühnert & Co. jelzett gräfenthali porcelán paripa, alján megkopott aranyozással (sörényén apró lepattanás) / Weiß, Kühnert & Co. vintage porcelain horse (with minor fault), 22x22x8cm
690109
11247
189
Pipacsos, jelzett Altrohlau porcelán levesestál / Altrohlau porcelain soup bowl, 30x20cm
515736
11248
189
523418
11249
189
Háború előtti szép VIktoria cseh porcelán kávéskészlet töredék. 3 csésze 5 alj, kiöntő
518654
11250
189
Aranyozott német Bavaria porcelán teás csésze hozzávaló tányérral hibátlan állapotban 7cm 510853
11251
189
538872
11252
189
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF