Porzellan Zahl der Lose: 158
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
632398
11289
189
Kézzel festett, jelzett szuvenír tálka Heilbronn középkori látképével / Hand painted souvenir porcelain plate with Medieval cityscape of Heilbronn, d: 9cm
674900
11290
189
cca 1900 Kézzel festett és matricás díszítésű, felakasztható, fajansz vázácska (apró sérülésekkel) / Partly hand painted suspendable faience vase (with minor faults), 13cm
656104
11291
189
Porcelán madár tétel: 2 db jelzett, kézzel festett, hibátlan, m:10-14 cm
656122
11292
189
2200
Porcelán szarvas, őz, gida tétel: 4 db jelzett, kézzel festett, hibátlan, m:10-14 cm
656298
11293
189
Öreg keleti halász, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:24 cm/ Porcelain fishermen
660846
11294
189
3db porcelán szerencsemalacka / Lucky piggies, cca 6cm 465576
11295
189
484181
11296
189
Szolídan aranyozott, matricás porcelán bonbonier / Chinaware bonbonier 10x6x7cm 498235
11297
189
686102
11298
189
Kis porcelán tétel / Porcelain lot 686100
11299
189
Papagályokkal díszített, matricás ékszertartó dobozka / Porcelain box, 10x5cm
671979
11300
189
Igényes restaurátor tétel: Royal Dux elefánt, Szécsi kerámia, München porcelán, sérültek
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF