Porzellan Zahl der Lose: 158
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
561009
11253
189
686124
11254
189
Aranyozott, matricás, jelzett Wedgewood porcelán tálka / Wedgewood bowl, 13x10cm
616537
11255
189
2200
Halász, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:22 cm, h:15 cm
616564
11256
189
Foxi, jelzés nélkül, apró repedéssel, m:13 cm, h:10 cm
633327
11257
189
Határőr, jelzés nélkül, törött puska, kézzel festett, m:27 cm
704808
11258
189
4 db figurális porcelán, három sérült
667250
11259
189
Kínai teás készlet, jelzett, kézzel festett, aranyozott, 6 személyes, az egyik sérült/ Chinese tea set, hand-painted
629474
11260
189
Kézzel festett kínai tálka / Hand painted Chinese plate, d: 12cm
654499
11261
189
Kézzel festett porcelán szamár / Hand painted porcelain donkey, 18x15x12cm
660843
11262
189
Jelzett aquincumi szuvenír tálka a vöröscsillagos Parlament látképével / Budapest souvenire plate with the view of the Parliament with the communist red star on top, 9cm 673735
11263
189
Budapest Országház hamutartó, kézzel festett, hibátlan, d:12 cm 673664
11264
189
2200
Hét darab kerámia-porcelán állatfigurás tétel, többség jelzett, hibátlan
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF