Porzellan

Zahl der Lose: 158

11253.

Apró virágokkal díszített hiányos Bavaria porcelán kávéskészlet /
Not complete Bavaria chinaware coffee set

Rufpreis:
2 800 HUF

Aranyozott, matricás, jelzett Wedgewood porcelán tálka /  Wedgewood bowl, 13x10cm
11254.

Aranyozott, matricás, jelzett Wedgewood porcelán tálka /
Wedgewood bowl, 13x10cm

Rufpreis:
800 HUF

Halász, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:22 cm, h:15 cm
11255.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Foxi, jelzés nélkül, apró repedéssel, m:13 cm, h:10 cm
11256.

Rufpreis:
1 000 HUF

Határőr, jelzés nélkül, törött puska, kézzel festett, m:27 cm
11257.

Rufpreis:
1 000 HUF

4 db figurális porcelán, három sérült
11258.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kínai teás készlet, jelzett, kézzel festett, aranyozott, 6 személyes, az egyik sérült/ Chinese tea set, hand-painted
11259.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Kézzel festett kínai tálka / Hand painted Chinese plate, d: 12cm
11260.

Rufpreis:
800 HUF

Kézzel festett porcelán szamár /  Hand painted porcelain donkey, 18x15x12cm
11261.

Kézzel festett porcelán szamár /
Hand painted porcelain donkey, 18x15x12cm

Rufpreis:
800 HUF

Jelzett aquincumi szuvenír tálka a vöröscsillagos Parlament látképével /  Budapest souvenire plate with the view of the Parliament with the communist red star on top, 9cm
11262.

Jelzett aquincumi szuvenír tálka a vöröscsillagos Parlament látképével /
Budapest souvenire plate with the view of the Parliament with the communist red star on top, 9cm

Rufpreis:
800 HUF

Budapest Országház hamutartó, kézzel festett, hibátlan, d:12 cm
11263.

Rufpreis:
800 HUF

Hét darab kerámia-porcelán állatfigurás tétel, többség jelzett, hibátlan
11264.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF