Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 397
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
642890
10205
189
4200
Rác András (1926-): Dáliák. Színezett linómetszet, papír, jelzett, üvegezett keretben 39×48 cm
685617
10206
189
Réti Mátyás (1922-2002): Virágcsendélet. Színezett linó, jelzett, üvegezett keretben 46×33 cm
645609
10208
189
3200
Rónai Antal (1926-): Pipázó öreg. Olaj, farost, jelzett, 30×20 cm 332772
10209
189
Ruszkay György (1924-1998): 2 db humoros karikatúra, tus-papír, jelzett 15x21 cm 679153
10210
189
3200
Saetti Paolo: Cent'anni dotio. Litográfia, papír, jelzett, keretben, 60×48 cm
658192
10211
189
22000
Sándorfalvi Sándor (1914-2010): Csendes víz. Olaj, farost, jelzett, keretben 66×86 cm
707698
10212
189
60000
Schéner Mihály (1923-2009): Halászbástya. olaj, farost, jelzett, újszerű keretben, 50×70
654718
10213
189
Scultéty Éva (1917-2001): Azáleák. Akvatinta, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 52x43cm
633668
10214
189
22000
S. Didszus : Pamir. Olaj, vászon, jelzett, keretben 63×83 cm
662132
10215
189
Sefrenek jelzéssel: Szántás. Akvarell, papír, üvegezett szép keretben 28×37 cm
673217
10216
189
Simó József (1926-1979): Gondolatok I., tus, papír, jelzett, paszpartuzva, 43x30,5cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF