Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 397
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
680046
10145
189
Kroher jelzéssel: A győztes szarvas. Olaj, karton, szép régi keretben 26×23 cm 630994
10146
189
Lakatos jelzéssel: Házak a parton. Akvarell, papír, 25×38 cm 705599
10147
189
Lakatos József (1939-): Szentendre. Linó, papír, jelzett, paszpartuban, 19×29 cm
639032
10148
189
L. Barcsa jelzéssel: Téli táj. Olaj, farost, keretben 40×56 cm 652714
10149
189
4400
Lekruf jelzéssel: Oázis, alakokkal. Olaj, farost, keretben 60×70 cm
661794
10150
189
Lendvai jelzéssel: Almás csendélet. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben 55×70 cm 661395
10151
189
Litocky jelzéssel: Tájkép. Pasztell, karton, 28×28 cm
658147
10152
189
Lukaev Moses (Josef?) jelzéssel: Zsidó férfi. Tus, papír. 5x9 cm
658148
10153
189
Lukaev Moses (Josef?) jelzéssel: Zsidó férfiak. Tus, papír. 7x10 cm
656650
10154
189
Madarász Adrienn: Virágcsendélet. Olaj, karton, sérült, 43×29 cm
671192
10155
189
Makói G Sándor: Szabadságharcos. Pasztell, papír, jelzett, antik üvegezett keretben 55×45 cm
383309
10156
189
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF